O nás

Bicycle Kick s.r.o. je společností zabývající se poskytováním kompletního servisu, informací a služeb profesionálním fotbalovým hráčům i klubům. Firma navazuje na dlouholetou činnost Registrovaného zprostředkovatele FAČR Ing. Petra Bartoníčka v oblasti zahraničního skautinku a detailního poradenství klubům převážně z regionu střední a východní Evropy.

Hlavní činností Bicycle Kick s.r.o. je dlouhodobý monitoring a sledování fotbalových hráčů ve specifikovaných oblastech a soutěžích (nepřetržitě od roku 2009 Portugalsko, Španělsko, Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko; dále vybrané ligy v Evropě, Africe a Jižní Americe). Na základě vyhodnocení údajů z živého sledování, placených informačních zdrojů, datových analýz a široké sítě lokálních spolupracovníků nabízí firma komplexní a ucelené informace týkající se jednotlivých fotbalových hráčů, klubů i soutěží. 

Od roku 2020 se Bicycle Kick s.r.o. zároveň zabývá výhradním zastupováním profesionálních fotbalistů. Na základě dlouholetých zkušeností z působení ve špičkových českých klubech a znalosti fotbalového trhu a prostředí nabízí svým klientům plnou podporu při plánování jejich sportovního rozvoje a kariér, vyjednávání s kluby a ostatní sportovní, finanční, lékařské a marketingové služby. Bicycle Kick s.r.o. nabízí svým klientům a partnerům profesionální přístup, dodržování základních etických norem a kodexů a zkušenosti a znalosti z působení ve více než 30 zemích celého světa.

Petr Bartoníček

Petr Bartoníček

Fotbalový agent FIFA
Absolvent VŠE v Praze (sportovní management a marketing) 
Vedoucí skautinkového oddělení SK Slavia Praha (2009 – 2011) 
Mezinárodní skaut AC Sparta Praha (2015 – 2017)

Jaroslav Peřina

Jaroslav Peřina

Hlavní skaut
Držitel trenérské licence UEFA PRO 
Hlavní trenér AC Sparta Praha U-17/U-18 (2005 – 2006) 
Hlavní trenér SK Slavia Praha U-18/U-19 (2008 – 2010) 
Hlavní trenér SK Kladno - 2.liga (2010) 
Hlavní trenér FK Dukla Praha U21 (2011-2015) 
Mezinárodní skaut AC Sparta Praha (2016-2017)

Bicycle Kick Football ScoutingBicycle Kick Football ScoutingBicycle Kick Football ScoutingBicycle Kick Football ScoutingBicycle Kick Football ScoutingBicycle Kick Football ScoutingBicycle Kick Football ScoutingBicycle Kick Football ScoutingBicycle Kick Football ScoutingBicycle Kick Football Scouting